Brigitte Bardot

Brigitte Anne Marie Bardot

8,2
1 619 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brigitte Bardot

W latach 50 i 60 Brigitte była naprawdę zjawiskowa, że oczy trudno było od niej oderwać zwłaszcza w „I Bóg stworzył kobietę”, „Prawda” i „Pogarda” oraz w wielu innych filmach z tego okresu. Przyznam, że podziwiam hollywodzkie piękności ze złotej ery jak Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn, Grace Kelly, Rita Hayworth, Gene Tierney no i moja ulubiona Ava Gardner ale muszę przyznać, że europejskie piękności miały w sobie coś naturalnego, gdy oglądam młodą Bardotkę i Cardinale to ich naturalne piękno wręcz wybija się poza ekran :)

Same moje ulubienice wymieniłaś:) ja bym dodał do nich jeszcze Vivien Leigh. Natalie Wood. Faye Dunaway, Katharine Ross i Jacqueline Bisset. A z europejskich piękności to przede wszystkim Ursula Andress, Virna Lisi, Romy Schneider, no i nawet Sophia Loren cos w sobie miała mimo niezbyt klasycznej urody. Gina Lollobrigida!

Nie no, zapomniałem o mojej ulubionej postaci tamtych lat - Jean Seberg ❤️

Ja również jestem koneserka kobiecego, naturalnego piękna. Mam swoje ideały wśród pięknych i naturalnych aktorek. Ale Nigdy nie rozumiałam fenomenu BB. Wg mnie ma całkowicie pospolita, wulgarno wiejska urodę. Gdyby jej ubrać chustkę i postawić na targu wśród ziemniaków,100% bamberska dziewczyna. Nigdy nie mogłaby się równać z Moniką Belluci lub MM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones